Pierwsza lekcja

Rozmowa wstępna

Przed pierwszą lekcją odbywamy niezobowiązującą rozmowę wstępną (z reguły telefoniczną), podczas której określone zostaną Twoje podstawowe cele w nauce angielskiego. Opowiesz mi o swoich wcześniejszych doświadczeń w nauce języka, ulubionych i znienawidzonych metodach, a ja zaproponuję Ci formę zjęć najlepiej przystającą do Twoich potrzeb i omówimy wstępnie warunki współpracy

Test diagnostyczny

Po rozmowie wstępnej zrobisz test diagnostyczny i przygotujesz się do rozmowy diagnostycznej wg dostarczonych wytycznych. Poproszę Cię o przygotowanie krótkiej wypowiedzi na swój temat. Przedstawisz mi się zarówno od strony profesjonalnej jak i osobistej. Opowiesz mi czym się zajmujesz i jakie masz dalsze plany zawodowe. Powiesz mi również jak spędzasz wolny czas, co lubisz robić, a czego nie cierpisz, co Cię interesuje, a jakie tematy Cię nudzą. Chcę się również dowiedzieć na temat twoich wcześniejszych doświadczeń z językami obcymi, zwłaszcza z językiem angielskim. Jakich języków się uczyłeś/uczyłaś, jak długo, jak często, gdzie, z kim, itp. Czy wyjeżdżałeś/wyjeżdzałaś za granicę? Dokąd? Na jak długo?

Ocena poziomu językowego

Pierwsza lekcja obejmować będzie ocenę Twojego poziomu językowego oraz przygotowanie dalszego planu działania i metod pracy. Ocena Twojego poziomu językowego będzie na podstawie wyników testu diagnostycznego, przygotowanej wypowiedzi ustnej, a także rozmowy diagnostycznej. Poznanie Twoich zainteresowań, planów i potrzeb, pozwoli szczegółowo określić cele językowe. Zaproponuję Ci dalszy plan dalszy i metody pracy, a Ty ostatecznie zdecydujesz czy chcesz ze mną współpracować.

Koszt

Należność za pierwszą lekcję:
robisz przelew 80 pln (wyższe datki oczywiście mile widziane) na konto:
Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio
84-100 Puck, ul. Dziedzictwa Jana Pawła II 12
Bank Spółdzielczy w Pucku
38 8348 0003 0000 0017 2404 0001
a do mnie wysyłasz potwierdzenie przelewu na email: rpmazur@yahoo.com.